Rreth Nesh

Filloni këtu.. New Living.

Shijoni Një Eksperiencë Luksoze

I ndodhur në Ksamil, 400 m nga plazhi i Sunset, Hotel Mare 2 ka akomodim me restorant, parkim privat falas, bar dhe kopsht. Prona ndodhet rreth 1 km nga plazhi i Ksamilit, 1,3 km nga plazhi Coco dhe 3,8 km nga Parku Kombëtar i Butrintit. Hoteli ka dhoma familjare. Në hotel, çdo dhomë ka një ballkon. Në Hotel Mare 2 dhoma vijnë me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë.

Stafi në akomodim është në dispozicion për të dhënë këshilla në tavolinën e pritjes 24-orëshe. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Janinës, 108 km nga Hotel Mare 2. Kjo është pjesa e preferuar e të ftuarve tanë në Ksamil, sipas vlerësimeve të pavarura.

Na Kontaktoni

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese krejtësisht, ne i ofrojmë të gjitha në një vend.

Luksi nuk është një vend, është një përvojë.
HOTEL MARE II

Kënaquni me Ushqim dhe me
Mikpritje më të Mirë

Hotel Mare 2 ofron akomodim me 4 yje. Ndër objektet e kësaj prone janë restoranti, shërbimi në dhomë dhe recepsioni 24 orë, së bashku me WiFi falas. Pavarësisht nëse është një rast i veçantë apo thjesht një pushim fundjave, ofertat tona speciale do ta bëjnë përvojën tuaj edhe më të paharrueshme dhe më të këndshme.

Restorant

  • Ushqim i Shëndetshëm
  • Shumëllojshmëri Shijesh
  • Menu Ndërkombëtare

Mëngjesi

  • Ushqim i Shëndetshëm
  • Pjata Unike
  • Cilësi e Shkëlqyer
What says our customer

Vlerësime Nga Klientët

ROBERT

Dhoma ishte e bukur dhe e pastër, ishte relaksuese pranë pishinës. Mëngjesi ishte i shijshëm dhe kishte një larmi të madhe.

MILICA

Hotel shumë i pastër dhe komod. Pritësit janë shumë miqësorë dhe gjithmonë në dispozicion. Mëngjesi është i mrekullueshëm. Stafi ishte miqësor dhe mikpritës.

JOHANNA

Shtrati ishte vërtet i rehatshëm, banja shumë e bukur dhe moderne, më pëlqeu që kishim një ballkon, gjithçka ishte mirë.
Ne mund t'ju ndihmojmë të përshtatni qëndrimin dhe përvojën tuaj brenda buxhetit tuaj të caktuar
Kontrolloni Ofertat Tona Speciale