Mirësevini Në

Hotel Mare 2

Rezervoni

Bar


Mëngjesi Përfshirë


Pishinë

Hotel Mare Ksamil

Hoteli Perfekt në Ksamil

I ndodhur në Ksamil, 400 metra nga plazhi i Sunset, Hotel Mare 2 ofron akomodim me një kopsht, parkim privat falas, një restorant dhe një bar. Ky hotel me 4 yje ofron recepsion 24 orë dhe WiFi pa pagesë.
Hotel Mare 2 përmban akomodim me restorant, parkim privat falas, bar dhe kopsht. Prona ndodhet rreth 1 km nga plazhi i Ksamilit, 1,3 km nga plazhi Coco dhe 3,8 km nga Parku Kombëtar i Butrintit. Hoteli ka dhoma familjare. Në hotel, çdo dhomë ka një ballkon.

Dhoma Luksoze

Në hotel, çdo dhomë ka një ballkon. Hoteli ka dhoma familjare.

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese krejtësisht, ne i ofrojmë të gjitha në një vend.

CMIMI ME I MIRE

Dhomat Dhe Suitat
më Luksoze

Dhomat Tona
Dhomë Dyshe
 •  Kondicioner
 •  TV
 •  Tualet Privat
 •  Internet
Shiko Dhomat
Dhomat Tona
Dhomë Treshe
 •  Kondicioner
 •  Pishinë
 •  Tualet Privat
 •  Internet
Shiko Dhomat
Luksi nuk është një vend, është një përvojë.
HOTEL MARE II

Kënaquni me Ushqim dhe me
Mikpritje më të Mirë

Hotel Mare 2 ofron akomodim me 4 yje. Ndër objektet e kësaj prone janë restoranti, shërbimi në dhomë dhe recepsioni 24 orë, së bashku me WiFi falas. Pavarësisht nëse është një rast i veçantë apo thjesht një pushim fundjave, ofertat tona speciale do ta bëjnë përvojën tuaj edhe më të paharrueshme dhe më të këndshme.

Restorant

 • Ushqim i Shëndetshëm
 • Shumëllojshmëri Shijesh
 • Menu Ndërkombëtare

Mëngjesi

 • Ushqim i Shëndetshëm
 • Pjata Unike
 • Cilësi e Shkëlqyer
What says our customer

Vlerësime Nga Klientët

ROBERT

Dhoma ishte e bukur dhe e pastër, ishte relaksuese pranë pishinës. Mëngjesi ishte i shijshëm dhe kishte një larmi të madhe.

MILICA

Hotel shumë i pastër dhe komod. Pritësit janë shumë miqësorë dhe gjithmonë në dispozicion. Mëngjesi është i mrekullueshëm. Stafi ishte miqësor dhe mikpritës.

JOHANNA

Shtrati ishte vërtet i rehatshëm, banja shumë e bukur dhe moderne, më pëlqeu që kishim një ballkon, gjithçka ishte mirë.
Ne mund t'ju ndihmojmë të përshtatni qëndrimin dhe përvojën tuaj brenda buxhetit tuaj të caktuar
Kontrolloni Ofertat Tona Speciale